SupermicroChassis CSE-733T-500B(EOL)BLACK SC733 MID TOWER 4 SATA & 500W-
Supermicro
Chassis CSE-733T-500B
Supermicro CSE-733T-500B. Vormfactor: Midi Tower, Soort: PC, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 500 W. Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde: 1x 92 mm. Breedte: 178 mm, Diepte: 531 mm, Hoogte: 427 mm. Main board size: 12 x 13", Ondersteunde HDD aansluitingen: SAS, SATA II, Stroomvoorziening: 100 - 240V, 50-60Hz, 7-3.5 Amp
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-733T-500B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-733T-500B computerbehuizing Midi Tower Zwart 500 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Midi Tower PC
  • EATX
  • 500 W
Design
VormfactorMidi Tower
SoortPC
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom, Ja
Certificering80 PLUS Bronze
Power voorraad
Netvoeding500 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Aantal USB 2.0-poorten2
Koeling
Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde1x 92 mm
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte178 mm
Diepte531 mm
Hoogte427 mm
Gewicht17,7 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Uitbreidingsslots7x FF
Interne drive bays4
Externe drive bays3
Main board size12 x 13"
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA II
Stroomvoorziening100 - 240V, 50-60Hz, 7-3.5 Amp