SupermicroChassis CSE-732I-R500B(EOL)Black SC732i Desktop Chassis w/ Redundant 500W
Supermicro
Chassis CSE-732I-R500B
Supermicro SuperChassis 732i-R500B. Vormfactor: Midi Tower, Soort: PC, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 500 W. Geïnstalleerde ventilatoren achterkant: 1x 120 mm. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 193 mm, Diepte: 525,3 mm, Hoogte: 424 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-732I-R500B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 732i-R500B Midi Tower Zwart 500 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Midi Tower PC
  • EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 4 Aantal 5.25" bays: 2
  • Vermogenstoevoer inclusief 500 W
Design
VormfactorMidi Tower
SoortPC
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Aantal 3.5" bays4
Aantal 5.25" bays2
Aantal uitbreidingssleuven7
ZijraamNee
Ingebouwde luidsprekersNee
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom
CertificeringTUV, CE Mark
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding500 W
Redundante voedingJa
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten2
Koeling
Geïnstalleerde ventilatoren achterkant1x 120 mm
Ventilator snelheid1850
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Inhoud van de verpakking
GebruikershandleidingJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Gewicht en omvang
Breedte193 mm
Diepte525,3 mm
Hoogte424 mm
Gewicht13,6 kg
Verpakking
Breedte verpakking534 mm
Diepte verpakking642 mm
Hoogte verpakking304 mm