SupermicroChassis CSE-732I-865B(EOL)Black SC732i Desktop W/ 865W PWS
Supermicro
Chassis CSE-732I-865B
Supermicro 732I-865B. Vormfactor: Midi Tower, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 865 W. Breedte: 424 mm, Diepte: 525,3 mm, Hoogte: 193 mm. Interne drive bays: 4 x 3.5", Externe drive bays: 1 x 3.5", 2 x 5.25", Main board size: 12 x 13"
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-732I-865B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro 732I-865B Midi Tower Zwart 865 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Midi Tower Server
  • EATX
  • 865 W
Design
VormfactorMidi Tower
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom
CertificeringFCC, CUL, TUV, CE, CCC, 80+
Power voorraad
Netvoeding865 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Aantal USB 2.0-poorten2
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte424 mm
Diepte525,3 mm
Hoogte193 mm
Gewicht17,7 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Uitbreidingsslots7
Interne drive bays4 x 3.5"
Externe drive bays1 x 3.5", 2 x 5.25"
Main board size12 x 13"