SupermicroChassis CSE-732G-500B(EOL)Black SC732G Gaming Chassis W/ 500W Power Supply
Supermicro
Chassis CSE-732G-500B
Supermicro SuperChassis 732G-500B. Vormfactor: Midi Tower, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 500 W. Geïnstalleerde ventilatoren achterkant: 1x 120 mm, Achterkant ventilators ondersteunende diameters: 120 mm. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 220 mm, Diepte: 580 mm, Hoogte: 510 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-732G-500B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 732G-500B Midi Tower Zwart 500 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Midi Tower Server
  • ATX, EATX, micro ATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 6 Aantal 5.25" bays: 2
  • Vermogenstoevoer inclusief 500 W
Design
VormfactorMidi Tower
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, EATX, micro ATX
Aantal 3.5" bays6
Aantal 5.25" bays2
Aantal uitbreidingssleuven7
Ingebouwde luidsprekersNee
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding500 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenJa
Audio-uitgangJa
Aantal USB 2.0-poorten2
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A2
Aantal eSATA-poorten1
Koeling
Geïnstalleerde ventilatoren achterkant1x 120 mm
Achterkant ventilators ondersteunende diameters120 mm
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Hot-swapJa
Gewicht en omvang
Breedte220 mm
Diepte580 mm
Hoogte510 mm