SupermicroChassis CSE-732D4F-865B(EOL)Black SC732D4F Desktop Chassis W/ 865W
Supermicro
Chassis CSE-732D4F-865B
Supermicro SuperChassis SC732D4F-865B. Vormfactor: Midi Tower, Kleur van het product: Zwart, Supported motherboard form factors: micro ATX. Netvoeding: 865 W. Voorste ventilators ondersteunende diameters: 120 mm, Geïnstalleerde ventilatoren achterkant: 1x 120 mm. Ondersteunde HDD-groottes: 2.5,3.5". Breedte: 193 mm, Diepte: 525,3 mm, Hoogte: 424 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-732D4F-865B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis SC732D4F-865B Midi Tower Zwart 865 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Midi Tower
  • micro ATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 2.5,3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 5 Aantal 5.25" bays: 2
  • Vermogenstoevoer inclusief 865 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsmicro ATX
Aantal 3.5" bays5
Aantal 5.25" bays2
Aantal interne 3.5" baaien4
Transport wielenNee
LED-indicatorenJa
Certificering80 PLUS Bronze, UL, CUL, FCC, TUV, CE, EN 60950/IEC 60950, CCC
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding865 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenJa
Audio-uitgangJa
Aantal IEEE 1394-/Firewire-poorten2
Aantal USB 2.0-poorten2
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A2
Koeling
Maximale aantal ventilators voorkant1
Voorste ventilators ondersteunende diameters120 mm
Geïnstalleerde ventilatoren achterkant1x 120 mm
Ventilator snelheid1850
Opslagmedia
Geïntegreerde geheugenkaartlezerNee
Compatibele geheugenkaartenNiet ondersteund
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte193 mm
Diepte525,3 mm
Hoogte424 mm
Gewicht17,7 kg
Overige specificaties
Optionele ventilatoren1
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Stroomvoorziening50 - 60Hz, 12-6 Amp
Power LEDJa
Aan/uitschakelaarJa
Ingangsspanning100 - 240 V