SupermicroChassis CSE-732D4-865B(EOL)Black SC732D4 Desktop Chassis W/ 865W
Supermicro
Chassis CSE-732D4-865B
Supermicro 732D4-865B. Vormfactor: Midi Tower, Soort: PC, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 850 W. Breedte: 193 mm, Diepte: 525,3 mm, Hoogte: 424 mm. Breedte verpakking: 543 mm, Diepte verpakking: 642 mm, Hoogte verpakking: 304 mm. Soort voeding: AC - DC, Ventilator(en): 1 x 120mm, Interne drive bays: 4 x 3,5"
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-732D4-865B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro 732D4-865B Midi Tower Zwart 850 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Midi Tower PC
  • ATX, EATX, micro ATX
  • 850 W
Design
VormfactorMidi Tower
SoortPC
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, EATX, micro ATX
LED-indicatorenHDD, LAN
CertificeringUL, FCC, TUV, CE, CCC
Power voorraad
Netvoeding850 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenJa
Audio-uitgangJa
Aantal USB 2.0-poorten2
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A2
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)8 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte193 mm
Diepte525,3 mm
Hoogte424 mm
Gewicht17,7 kg
Verpakking
Breedte verpakking543 mm
Diepte verpakking642 mm
Hoogte verpakking304 mm
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Soort voedingAC - DC
Ventilator(en)1 x 120mm
Uitbreidingsslots7
Interne drive bays4 x 3,5"
Externe drive bays1 x 3.5", 2 x 5.25"