SupermicroChassis CSE-515-3501U SC515 Single PWS chassis (350W)
Supermicro
Chassis CSE-515-350
Supermicro CSE-515-350. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zilver. Netvoeding: 350 W. Ondersteunde HDD-groottes: 2.5,3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 429 mm, Hoogte: 43 mm. Breedte verpakking: 685,8 mm, Diepte verpakking: 609,6 mm, Hoogte verpakking: 203,2 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-515-350
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-515-350 computerbehuizing Rek Zilver 350 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • Ondersteunde HDD-groottes: 2.5,3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 1
  • Vermogenstoevoer inclusief 350 W
  • Zilver
Productspecificaties:
SpecificatieWaarde
SoortServer
Kleur van het productZilver
Aantal 3.5" bays1
Aantal interne 3.5" baaien1
Aantal uitbreidingssleuven2
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
ZijraamNee
Reset buttonJa
LED-indicatorenFan fail, HDD, LAN, Stroom, Systeem
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding350 W
Koeling
Intern koelsysteemJa
Opslagmedia
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte429 mm
Hoogte43 mm
Verpakking
Breedte verpakking685,8 mm
Diepte verpakking609,6 mm
Hoogte verpakking203,2 mm