SupermicroChassis CSE-514-R400W1U SC514 Redundant PWS Chassis (PART)
Supermicro
Chassis CSE-514-R400W
Supermicro 514-R400W. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Wit. Netvoeding: 400 W. Ondersteunde HDD-groottes: 2.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 429 mm, Hoogte: 43 mm. Breedte verpakking: 685,8 mm, Diepte verpakking: 609,6 mm, Hoogte verpakking: 203,2 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-514-R400W
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro 514-R400W Rek Wit 400 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server Thuis/Werk
  • Ondersteunde HDD-groottes: 2.5"
  • Aantal 2.5" bays: 2
  • Vermogenstoevoer inclusief 400 W
  • Wit
Productspecificaties:
SpecificatieWaarde
SoortServer
Kleur van het productWit
Aantal 2.5" bays2
Aantal uitbreidingssleuven3
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
Geschikt voorThuis/Werk
BovenpaneelJa
Reset buttonJa
LED-indicatorenFan fail, HDD, Netwerk, Stroom
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding400 W
Redundante voedingJa
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes2.5"
Maximum aantal HDD's per behuizing2
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte429 mm
Hoogte43 mm
Verpakking
Breedte verpakking685,8 mm
Diepte verpakking609,6 mm
Hoogte verpakking203,2 mm
Gewicht verpakking8,16 kg
Overige specificaties
Ventilator(en)4x 40x56mm PWM fan and 2x fans for AOC cooling