SupermicroChassis CSE-514-R400C(EOL)[NR]1U SC514 Redundant PWS Chassis
Supermicro
Chassis CSE-514-R400C
Supermicro 514-R400C. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 400 W. Ondersteunde HDD-groottes: 2.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 429 mm, Hoogte: 43 mm. Breedte verpakking: 685,8 mm, Diepte verpakking: 609,6 mm, Hoogte verpakking: 203,2 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-514-R400C
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro 514-R400C Rek Zwart 400 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server Thuis/Werk
  • EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 2.5"
  • Aantal 2.5" bays: 2
  • Vermogenstoevoer inclusief 400 W
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Aantal 2.5" bays2
Aantal uitbreidingssleuven1
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
Geschikt voorThuis/Werk
BovenpaneelJa
Reset buttonJa
LED-indicatorenFan fail, HDD, Netwerk, Stroom
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding400 W
Redundante voedingJa
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes2.5"
Maximum aantal HDD's per behuizing2
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte429 mm
Hoogte43 mm
Verpakking
Breedte verpakking685,8 mm
Diepte verpakking609,6 mm
Hoogte verpakking203,2 mm
Gewicht verpakking8,16 kg
Overige specificaties
Ventilator(en)4x 40x56mm PWM fan and 2x fans for AOC cooling