SupermicroChassis CSE-512F-600B[NR]Black 1U 512 chassis w/ 600W PWS
Supermicro
Chassis CSE-512F-600B
Supermicro SuperChassis 512F-600B. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 600 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 369 mm, Hoogte: 43 mm. Gewicht verpakking: 6,4 kg
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-512F-600B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 512F-600B Rek Zwart 600 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server Thuis/Werk
  • ATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 1
  • Vermogenstoevoer inclusief 600 W
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX
Aantal 3.5" bays1
Aantal uitbreidingssleuven1
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
ZijraamNee
Geschikt voorThuis/Werk
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, Stroom
CertificeringUL, FCC, CUL, CCC, CE, TUV 80 PLUS gold
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding600 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Aantal USB 2.0-poorten2
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)8 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte369 mm
Hoogte43 mm
Verpakking
Gewicht verpakking6,4 kg
Overige specificaties
Soort voedingAC
Ventilator(en)3 x 40mm
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Power LEDJa
Afmetingen verpakking (BxDxH)589 x 508 x 160 mm
Aan/uitschakelaarJa
Ingangsspanning100 - 240 V