SupermicroChassis CSE-512F-410B(EOL)BTO BLK 1U 512 CHASSIS W/410W DC PWS
Supermicro
Chassis CSE-512F-410B
Supermicro 512F-410B. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 410 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 369 mm, Hoogte: 43 mm. Ventilator(en): 3 x 40mm, Interne drive bays: 1 x 3.5", Main board size: 12 x 10"
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-512F-410B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro 512F-410B Rek Zwart 410 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • ATX
  • 410 W
Design
VormfactorRek
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom
CertificeringFCC, CUL, TUV, CE, CCC
Power voorraad
Netvoeding410 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Aantal USB 2.0-poorten2
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-35 - 60 °C
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte369 mm
Hoogte43 mm
Gewicht6,4 kg
Overige specificaties
Ventilator(en)3 x 40mm
Interne drive bays1 x 3.5"
Main board size12 x 10"