SupermicroChassis CSE-219A-R920WBBlack 2U SC219A Chassis W/ Redundant 920W (W+IO)
Supermicro
Chassis CSE-219A-R920WB
Supermicro SuperChassis 219A-R920WB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 920 W. Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde: 4x 80 mm, Voorste ventilators ondersteunende diameters: 80 mm. Ondersteunde HDD-groottes: 2.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 684 mm, Hoogte: 89 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-219A-R920WB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 219A-R920WB Rek Zwart 920 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server Thuis/Werk
  • EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 2.5"
  • Aantal 2.5" bays: 16 Aantal 5.25" bays: 1
  • Vermogenstoevoer inclusief 920 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Aantal 5.25" bays1
Aantal 2.5" bays16
ZijraamNee
Geschikt voorThuis/Werk
Ingebouwde luidsprekersNee
LED-indicatorenActiviteit, Fan fail, Stroom
CertificeringUL, CUL, TUV, EN 60950/IEC 60950, CB, CCC
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding920 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Koeling
Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde4x 80 mm
Voorste ventilators ondersteunende diameters80 mm
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes2.5"
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte684 mm
Hoogte89 mm