SupermicroChassis CSE-219A-R920LPB(EOL)[NR]Black 2U SC219A chassis w/ Redundant 920W (LP)
Supermicro
Chassis CSE-219A-R920LPB
Supermicro CSE-219A-R920LPB. Soort: Server, Kleur van het product: Zwart, Supported motherboard form factors: ATX. Netvoeding: 920 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 684 mm, Hoogte: 89 mm. Soort voeding: AC-DC, Ventilator(en): 4 x 80mm, Externe drive bays: 16 x 2.5", 1 x 5.25"
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-219A-R920LPB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-219A-R920LPB computerbehuizing Zwart 920 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Server
  • ATX
  • 920 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX
Rack-montageJa
Rackcapaciteit2U
CertificeringUL, CUL, TUV, CB, CCC.
Power voorraad
Netvoeding920 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)8 - 90 procent
Relatieve luchtvochtigheid bij opslag (geen condensering)5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte684 mm
Hoogte89 mm
Gewicht23,6 kg
Overige specificaties
Soort voedingAC-DC
Ventilator(en)4 x 80mm
Uitbreidingsslots7
Externe drive bays16 x 2.5", 1 x 5.25"
Main board size13.68 x 16.6"