SupermicroChassis CSE-216BE2C-R920WBBlack 2U SC216B SAS3 WIO W/2 Expander Redundant 920W
Supermicro
Chassis CSE-216BE2C-R920WB
Supermicro 216BE2C-R920WB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 920 W. Ondersteunde HDD-groottes: 2.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 630 mm, Hoogte: 89 mm. Breedte verpakking: 673 mm, Diepte verpakking: 965 mm, Hoogte verpakking: 266 mm
Loading price... (1727.80)
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-216BE2C-R920WB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro 216BE2C-R920WB Rek Zwart 920 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server Thuis/Werk
  • ATX, EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 2.5"
  • Aantal 2.5" bays: 24
  • Vermogenstoevoer inclusief 920 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, EATX
Aantal 2.5" bays24
Aantal uitbreidingssleuven7
Rack-montageJa
Rackcapaciteit2U
ZijraamNee
Geschikt voorThuis/Werk
Ingebouwde luidsprekersNee
BovenpaneelJa
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, Netwerk, Stroom, Stroomuitval
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding920 W
Redundante voedingJa
Koeling
Ventilator snelheid7000
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes2.5"
Maximum aantal HDD's per behuizing24
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte630 mm
Hoogte89 mm
Gewicht15,9 kg
Verpakking
Breedte verpakking673 mm
Diepte verpakking965 mm
Hoogte verpakking266 mm
Gewicht verpakking25,9 kg
Overige specificaties
Ventilator(en)3x 80mm 7000 RPM hot-swap PWM fans