SupermicroChassis CSE-216BA-R920LPBBlack 2U SC216B LP chassis w/ Redundant 920W
Supermicro
Chassis CSE-216BA-R920LPB
Supermicro SuperChassis 216BA-R920LPB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 920 W. Ondersteunde HDD-groottes: 2.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 630 mm, Hoogte: 89 mm. Breedte verpakking: 673,1 mm, Diepte verpakking: 965,2 mm, Hoogte verpakking: 266,7 mm
Loading price... (1090.01)
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-216BA-R920LPB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 216BA-R920LPB Rek Zwart 920 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • ATX, EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 2.5"
  • Aantal 2.5" bays: 24
  • Vermogenstoevoer inclusief 920 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, EATX
Aantal 2.5" bays24
Aantal uitbreidingssleuven7
Rack-montageJa
Rackcapaciteit2U
ZijraamNee
Ingebouwde luidsprekersNee
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom, Stroomuitval, Temperatuur
Certificering80 PLUS Platinum, UL, CUL, TUV, EN 60950/IEC 60950, CB, CCC, 80PLUS Platinum
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding920 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes2.5"
Geïntegreerde geheugenkaartlezerNee
Maximum aantal HDD's per behuizing24
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte630 mm
Hoogte89 mm
Verpakking
Breedte verpakking673,1 mm
Diepte verpakking965,2 mm
Hoogte verpakking266,7 mm
Gewicht verpakking24 kg
Overige specificaties
Ventilator(en)3x 80mm
Main board size13 x 13.68"