SupermicroChassis CSE-213LT-600LPBBlack 2U Low Cost SC213L LP Chassis W/ 600W
Supermicro
Chassis CSE-213LT-600LPB
Supermicro SuperChassis 213LT-600LPB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 600 W. Ondersteunde HDD-groottes: 2.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 630 mm, Hoogte: 89 mm. Gewicht verpakking: 21,8 kg
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-213LT-600LPB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 213LT-600LPB Rek Zwart 600 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • ATX, EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 2.5"
  • Aantal 2.5" bays: 8 Aantal 5.25" bays: 1
  • Vermogenstoevoer inclusief 600 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, EATX
Aantal 5.25" bays1
Aantal 2.5" bays8
Aantal uitbreidingssleuven7
Rack-montageJa
Rackcapaciteit2U
ZijraamNee
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom
CertificeringUSA - UL, FCC, CUL, CCC, EN 60950/IEC 60950, CE, TUV, 80Plus
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding600 W
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes2.5"
Maximum aantal HDD's per behuizing8
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte630 mm
Hoogte89 mm
Gewicht20 kg
Verpakking
Gewicht verpakking21,8 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Ventilator(en)3 x 80mm
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Stroomvoorziening100 - 240 VAC, 50/60 Hz
Power LEDJa
Afmetingen verpakking (BxDxH)673 x 965,2 x 267 mm