SupermicroChassis CSE-213AC-R920WB(EOL)Black 2U SC213 WIOChassis w/SAS3 BPN,Redundant 920W PWS
Supermicro
Chassis CSE-213AC-R920WB
Supermicro 213AC-R920WB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 920 W. Ondersteunde HDD-groottes: 2.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 630 mm, Hoogte: 89 mm. Breedte verpakking: 685,8 mm, Diepte verpakking: 947,4 mm, Hoogte verpakking: 375,9 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-213AC-R920WB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro 213AC-R920WB Rek Zwart 920 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server Thuis/Werk
  • ATX, EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 2.5"
  • Aantal 2.5" bays: 16
  • Vermogenstoevoer inclusief 920 W
Design
VormfactorRek
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, EATX
Aantal 2.5" bays16
Aantal uitbreidingssleuven7
Rack-montageJa
Rackcapaciteit2U
Geschikt voorThuis/Werk
BovenpaneelJa
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, Netwerk, Stroom, Stroomuitval
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding920 W
Redundante voedingJa
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes2.5"
Maximum aantal HDD's per behuizing16
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)8 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte630 mm
Hoogte89 mm
Verpakking
Breedte verpakking685,8 mm
Diepte verpakking947,4 mm
Hoogte verpakking375,9 mm