SupermicroChassis CSE-118GQ-R1800B(EOL)1U SC118GQ GPU Chassis W/ Redundant 1800W, Support 3GPU
Supermicro
Chassis CSE-118GQ-R1800B
Supermicro Chassis CSE-118GQ-003. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Ondersteunde HDD-groottes: 2.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 787 mm, Hoogte: 43 mm
Loading price... (1179.60)
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-118GQ-R1800B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro Chassis CSE-118GQ-003 Rek Zwart
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • Ondersteunde HDD-groottes: 2.5"
  • Aantal 2.5" bays: 4
Kleur van het productZwart
Aantal 2.5" bays4
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
ZijraamNee
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes2.5"
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte787 mm
Hoogte43 mm