SupermicroChassis CSE-113TQ-R700WB(EOL)Black 1U SC113 WI/O Chassis w/ R700W
Supermicro
Chassis CSE-113TQ-R700WB
Supermicro SuperChassis 113TQ-R700WB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 700 W. Ondersteunde HDD-groottes: 2.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 597 mm, Hoogte: 43 mm. Gewicht verpakking: 16,8 kg
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-113TQ-R700WB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 113TQ-R700WB Rek Zwart 700 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 2.5"
  • Aantal 2.5" bays: 8
  • Vermogenstoevoer inclusief 700 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Aantal 2.5" bays8
Aantal uitbreidingssleuven3
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
ZijraamNee
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom
CertificeringUSA - UL, FCC, CUL, CCC, EN 60950/IEC 60950, CE, TUV, 80Plus
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding700 W
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes2.5"
Maximum aantal HDD's per behuizing8
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte597 mm
Hoogte43 mm
Verpakking
Gewicht verpakking16,8 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Ventilator(en)4 x 40mm
Uitbreidingsslots1 x LP 2 x FH
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Soort optische driveDVD-ROM
Stroomvoorziening100 - 240 VAC, 50/60 Hz
Power LEDJa
Afmetingen verpakking (BxDxH)635 x 838 x 152 mm