SupermicroChassis CSE-113TQ-R500CBBlack 1U SC113 Standard Chassis w/Redundant 500W
Supermicro
Chassis CSE-113TQ-R500CB
Supermicro 113TQ-R500CB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 500 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 597 mm, Hoogte: 43 mm. Externe drive bays: 8 x 2,5, Main board size: 12 x 13, 13 x 13.68", Ondersteunde HDD aansluitingen: SAS, SATA
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-113TQ-R500CB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro 113TQ-R500CB Rek Zwart 500 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • EATX
  • 500 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom
Certificering80+, TUV, CCC, CUL, FCC, UL
Power voorraad
Netvoeding500 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Aantal USB 2.0-poorten2
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte597 mm
Hoogte43 mm
Gewicht11,3 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Externe drive bays8 x 2,5
Main board size12 x 13, 13 x 13.68"
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Maat59,7 cm (23.5")
Soort optische driveDVD-ROM
Ingangsspanning100 - 240 V