SupermicroChassis CSE-113TQ-700CB(EOL)BLACK 1U SC113 STANDARD W/ 700W
Supermicro
Chassis CSE-113TQ-700CB
Supermicro SuperChassis 113TQ-700CB. Vormfactor: Laag Profiel (Slimline), Soort: Server, Rackcapaciteit: 1U. Netvoeding: 700 W. Breedte: 237 mm, Diepte: 597 mm, Hoogte: 43 mm. Ventilator(en): 4x 40x56mm, Main board size: 13.68 x 13, 12 x 13", Uitbreidingsslots: 1x PCI
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-113TQ-700CB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 113TQ-700CB Laag Profiel (Slimline) 700 W
Productspecificaties:
SpecificatieWaarde
Design
VormfactorLaag Profiel (Slimline)
Power voorraad
Netvoeding700 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte237 mm
Diepte597 mm
Hoogte43 mm
Gewicht17 kg
Overige specificaties
Ventilator(en)4x 40x56mm
Uitbreidingsslots1x PCI
Main board size13.68 x 13, 12 x 13"