SupermicroChassis CSE-113TQ-600CBBlack 1U SC113 Standard Chassis w/ 600W
Supermicro
Chassis CSE-113TQ-600CB
Supermicro SC113TQ-600CB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 600 W. Ondersteunde HDD-groottes: 2.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 597 mm, Hoogte: 43 mm. Gewicht verpakking: 16 kg
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-113TQ-600CB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SC113TQ-600CB Rek Zwart 600 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 2.5"
  • Aantal 2.5" bays: 8
  • Vermogenstoevoer inclusief 600 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Aantal 2.5" bays8
Aantal uitbreidingssleuven1
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
ZijraamNee
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, Stroom
CertificeringUL, FCC, CUL, CCC, EN 60950/IEC 60950, CE, TUV
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding600 W
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes2.5"
Geïntegreerde geheugenkaartlezerNee
Maximum aantal HDD's per behuizing8
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte597 mm
Hoogte43 mm