SupermicroChassis CSE-113TQ-563CB(EOL)Black 1U SC113 Standard Chassis w/ 563W
Supermicro
Chassis CSE-113TQ-563CB
Supermicro CSE-113TQ-563CB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 560 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 597 mm, Hoogte: 43 mm. Ventilator(en): 4x 40x56mm, Externe drive bays: 8x 2.5", Main board size: 12 x 13, 13.68 x 13"
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-113TQ-563CB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-113TQ-563CB computerbehuizing Rek Zwart 560 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • ATX, EATX
  • 560 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, EATX
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
LED-indicatorenHDD, LAN, Status
Certificering80PLUS
Power voorraad
Netvoeding560 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte597 mm
Hoogte43 mm
Gewicht16 kg
Overige specificaties
Ventilator(en)4x 40x56mm
Externe drive bays8x 2.5"
Main board size12 x 13, 13.68 x 13"
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Soort optische driveDVD-ROM
Stroomvoorziening100 - 240V, 50 - 60Hz