SupermicroChassis CSE-113MTQ-R400CB(EOL)Black 1U standard SC113MTQ W/ Redundant 400W
Supermicro
Chassis CSE-113MTQ-R400CB
Supermicro 113MTQ-R400CB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 400 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 508 mm, Hoogte: 43 mm. Gewicht verpakking: 15 kg. Externe drive bays: 8 x 2,5, Main board size: 9.6 x 9.6, 12 x 10", Ondersteunde HDD aansluitingen: SAS, SATA
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-113MTQ-R400CB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro 113MTQ-R400CB Rek Zwart 400 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • ATX, micro ATX
  • 400 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, micro ATX
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom
CertificeringFCC, CUL, CE
Power voorraad
Netvoeding400 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte508 mm
Hoogte43 mm
Gewicht9,5 kg
Verpakking
Gewicht verpakking15 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Externe drive bays8 x 2,5
Main board size9.6 x 9.6, 12 x 10"
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Ingangsspanning100 - 240 V