SupermicroChassis CSE-113MTQ-563CB(EOL)BLACK 1U SC113M STANDARD W/ 563W
Supermicro
Chassis CSE-113MTQ-563CB
Supermicro 113MTQ-563CB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 560 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 508 mm, Hoogte: 43 mm. Externe drive bays: 8 x 2,5, Main board size: 9.6 x 9.6, 12 x 10, 13.68 x 10.5, Ondersteunde HDD aansluitingen: SAS, SATA
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-113MTQ-563CB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro 113MTQ-563CB Rek Zwart 560 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • ATX, micro ATX
  • 560 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, micro ATX
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom
CertificeringCCC, FCC, TUV, CE, 80+
Power voorraad
Netvoeding560 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte508 mm
Hoogte43 mm