SupermicroChassis CSE-111TQ-600CBBlack SC111 Chassis W/ 600W Power Supply
Supermicro
Chassis CSE-111TQ-600CB
Supermicro SuperChassis 111TQ-600CB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 600 W. Ondersteunde HDD-groottes: 2.5". Breedte: 426 mm, Diepte: 558 mm, Hoogte: 43 mm. Gewicht verpakking: 13,2 kg
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-111TQ-600CB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 111TQ-600CB Rek Zwart 600 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • Ondersteunde HDD-groottes: 2.5"
  • Aantal 2.5" bays: 4
  • Vermogenstoevoer inclusief 600 W
Design
VormfactorRek
SoortServer
Kleur van het productZwart
Aantal 2.5" bays4
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
ZijraamNee
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom
CertificeringUSA - UL, FCC, CUL, CCC, EN 60950/IEC 60950, CE, TUV, 80Plus
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding600 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes2.5"
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte426 mm
Diepte558 mm
Hoogte43 mm
Verpakking
Gewicht verpakking13,2 kg
Overige specificaties
Uitbreidingsslots2 x FH 1 x LP
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Stroomvoorziening100 - 240 VAC, 50/60 Hz
Power LEDJa
Afmetingen verpakking (BxDxH)610 x 762 x 210 mm