SupermicroChassis CSE-111LT-330CB(EOL)Black SC111L chassis with 330W Power
Supermicro
Chassis CSE-111LT-330CB
Supermicro CSE-111LT-330CB. Type behuizing: Rack (1U), Kleur van het product: Zwart, Zilver. Netvoeding: 330 W, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 - 60 Hz. Breedte: 426 mm, Diepte: 558 mm, Hoogte: 43 mm. Standard fans: 3x 40x28mm, Moederbord: E-ATX, ATX, Micro-ATX
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-111LT-330CB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-111LT-330CB server barebone Rack (1U) Zwart, Zilver
Belangrijkste kenmerken:
  • Rack (1U)
  • 330 W
  • Zwart, Zilver
Productspecificaties:
SpecificatieWaarde
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84714100
Design
Type behuizingRack (1U)
Kleur van het productZwart, Zilver
Energie
Netvoeding330 W
AC-ingangsspanning100 - 240 V
AC-ingangsfrequentie50 - 60 Hz
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)8 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte426 mm
Diepte558 mm
Hoogte43 mm
Gewicht13,2 kg
Overige specificaties
Standard fans3x 40x28mm