SupermicroAccessories PWS-2K04A-240AC-DC, DC-DC, 2000W, Titanium Level, Redundancy, 1U
Supermicro
Accessories PWS-2K04A-240
Supermicro PWS-2K04A-240. Totaal vermogen: 1800 W, AC-ingangsspanning: 200 - 240 V, Piekvermogen: 2000 W. Bedoeld voor: Server, Vormfactor van de voeding (PSU): 1U. Kleur van het product: Metallic. Certificering: CQC. Breedte: 76 mm, Diepte: 360 mm, Hoogte: 40 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: PWS-2K04A-240
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro PWS-2K04A-240 power supply unit 1800 W 1U Metallic
Belangrijkste kenmerken:
  • 1800 W 200 - 240 V 50 - 60 Hz
  • Server 1U
  • Metallic
Productspecificaties:
SpecificatieWaarde
Energie
Totaal vermogen1800 W
Piekvermogen2000 W
AC-ingangsspanning200 - 240 V
AC-ingangsfrequentie50 - 60 Hz
Stroom9.8 - 10 A
Max huidige output(+12V)166,7 A
Max huidige output (+5Vsb)1 A
Prestatie
Bedoeld voorServer
Vormfactor van de voeding (PSU)1U
Design
Kleur van het productMetallic
Certificaten
CertificeringCQC
Gewicht en omvang
Breedte76 mm
Diepte360 mm
Hoogte40 mm